Domů » Software » GS5 watch

GS5 watch

GS5 watch je inteligentný nástroj, ktorý automaticky vytvára a archivuje video dokumentáciu niektorých, užívateľom definovancých udalostí.

GS5 watch

Chcete mať predajňu pod kontrolou?

Nahrávajte iba podozrivé chovanie.

Informácie

Kamerový systém

Kamerový systém je inteligentný nástroj, ktorý automaticky vytvára a archivuje video dokumentáciu niektorých užívateľom definovaných udalostí. Jedná sa predovšetkým o situácie, ktoré môžu súvisieť s nelegálnym chovaním samotnej obsluhy alebo zákazníkov. Udalosťou môže byť napríklad spustenie určitej akcie systému alebo výskyt predom definovaného postupu obsluhy pokladne, ako je napríklad storno. ďalej sa môže jednať o otvorenie pokladničnej zásuvky bez predaja a tak podobne.

Dokumentácia detekovaných udalostí môže byť automaticky prenášaná na centrálu reťazca alebo do vášho počítača. Skrátka tam, kde se nahrávka archivuje.

Výhodou kamerového systému je minimálny čas strávený nad nahrávkami. Nie je totiž treba sledovať niekoľko hodín záznamu, stačí si pustiť podozrivé situácie.

V prípade, že je kamerový systém nainštalovaný do prevádzky reťazca, má centrála tiež samozrejme možnosť na živo sledovať obraz ktorejkoľvek kamery z ktorejkoľvek predajne.

Riešenie je vhodné ako pre reťazce predajní, tak aj pre samostanú predajňu.

Nezávazná poptávka

Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte +420 267 997 111