Domů » Software » GS5 e-shop

GS5 e-shop

e-shop pre rozšírenie služieb vašich kamenných obchodov, ktorý Vám zvýši počet zákazníkov.

GS5 e-shop

Každý obchod môže mať svoj vlastný e-shop

Predajňa + e-shop = 2x viac zákazníkov

Objednávky automaticky a jednoducho

e-shop reprezentuje vaše predajne

Informácie

GS5 eshop

Spojili sme znalosti maloobchodných predajní a internetových obchodov, vytvorili sme e-shop pre rozšírenie služieb vašich kamenných obchodov, ktorý vám zvýši počet zákaznikov a predovšetkým pomôže získať nových, ktorý nemajú čas alebo ho nechcú tráviť pri nakupovaní v kamenných obchodoch. GS5 e-shop je postavený na redakčnom systéme WordPress. GS5 e-shop využíva unikátnu kombináciu technológií a stavebnicový find-bride-review.net systém, webové prostredie obchodu je tak možné veľmi rýchlo a efektívne postaviť.  Vlastná databázová štruktúra robí z GS5 e-shopu rekordmana v rýchlosti, dovoľuje pracovať s desiatkami tisíc položiek ale aj obrovskou návštevnosťou.

E-shop reprezentuje Vaše predajne

Riešenie e-shopu Vám môže ponúknuť virtuálnu predajňu zastupujúcu všetky predajne alebo reprezentuje vybranú predajňu a to so všetkými špecifikáciami a vlastnosťami, ako sú akcie, špeciálne výpredajové ceny a pod.

Objednávky automaticky a jednoducho

Celé riešenie je uskutočňované z e-shopu až na pokladňu predajne. Objednávka z e-shopu je avizovaná na pokladni vybranej predajne a obsluha hneď vie, čo má pripraviť a rezervovať pre zákzaníka e-shopu. Predajňa dostáva on-line ifnormácie priamo na pokladňu, že existuje objednávka z internetového obchodu a potom je schopná celú transakciu vybaviť v zázemí predajne. V pokladničnom systéme GS5-Store predajne sú vidieť všetky objednávky z e-shopu.

Predajňa + e-shop = 2x viac zákazníkov

Nezávazná poptávka

Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte +420 267 997 111