Domů » Spoločnosť » O nás

Kto sme

Novum Global spol. s r.o., patriaci do skupiny NOVUM Group, má od roku 1994 významné miesto na slovenskom trhu ako dodávateľ predajného vybavenia a pokladničných systémov. Vďaka  25ročnému pôsobeniu máme nie len potrebné skúsenosti a znalosti z oboru, ale sme vám k dispozicii po celom území Slovenskej republiky. Nájsť nás môžete v Trenčíne, ale tiež v Košiciach. Zamestnávame odborníkov ako na obchodnú, tak aj na technickú oblasť. Ponúkame aj individuálny prístup, teda riešenia šité každému zákazníkovi na mieru – podľa jeho prianí a potrieb.

Čo u nás nájdete?

Sme výhradným dovozcom obchodných a priemyselných váh japonskej značky DIGI do Slovenskej republiky.

V portfóliu spoločnosti ďalej nájdete váhoskenery, mobilné vážiace systémy holandskej značky RAVAS, baliace zariadenie MECAPACK a HENKOVAC, etiketovacie stroje, čítačky čiarových kódov, pokladničné boxy, alebo spotrebný materiál v podobe pokladničných pások, rôznych typov etikiet. V kategórii softvéru spolupracujeme so špecialistami na pokladničné systémy, ktoré je možné využiť v maloobchode, veľkoobchode, reťazcoch a reštauráciách a so špecialistami na aplikačný softvér, kam patria vernostné programy, prezentačné alebo kamerové systémy.

O kvalite výrobkov a s nimi spojenými službami svedčia bohaté referencie od malých výrobných prevádzok, či samostatných maloobchodných predajní až po veľké výrobné prevádzky, či nadnárodné reťazce.

Naša história

Ako dodávateľ váh, priemyselných riešení a vybavenia obchodov na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1994.