Domů » Software » GS5 vernostný systém

GS5 vernostný systém

S GS5 vernostným programom získate náskok pred konkurenciou, ktorá nákupné zvyklosti svojich zákazníkov stále nemonitoruje.

GS5 vernostný systém

Ponúknite zákazníkom vernostný systém.

Získajte pohľad na zákaznícke chovanie.

Informácie

Vernostný systém

Chcete vedieť kto je Vás zákazník? Chcete s informáciami o jeho nákupoch pracovať? Chcete hodnotiť objem vydaných zliav? Ponúkame vám sofistikovaný nástroj, ktorý vám to umožní. Jedná sa o vernostný program pre zákazníkov, ktorý je v dnešnej dobe veľkým trendom. Ten neprináša výhody len vašim zákazníkom, ale tiež vám, obchodníkom.

S vernostným programom získate náskok pred konkurenciou, ktorá nákupné zvyklosti svojich zákazníkov stále monitoruje. Vy, vďaka zberaniu informácii, aký tovar dávajú nakupujúci do svojich košíkov či vozíkov najčastejšie, získavate komplexný prehľad a vďaka vernostnému programu tiež potrebné štatistiky, s ktorými budete jednoducho a efektívne pracovať.

Realizujte rôzne typy predajných akcíí, či už na určité obdobie, zľavy na pokladniach v závislosti na kupovaný tovar i v závislosti na prípadnú vernostnú kartu či kupón so zľavou na ďalší nákup. Vďaka zmieneným štatistikám môžete jednoducho vyhodnotiť ako zákazníci na danú predajnú akciu reagovali.

Verte, že vaši zákaznícic výhody a špeciálne akcie, ktoré im vďaka vernostnému programu ponúknete, určite privítajú a ocenia.

Nezávazná poptávka

Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte +420 267 997 111